Pinered alustab sellel suvel Vääna mõisasüdames Kirsiaia arendusprojektiga. Rajatakse 32 kompaktset ridaeramut, kus põimuvad idamaise ehituskunsti traditsioonid põhjamaise kodusoojusega, teatab ettevõte.
Kirsiaia arendusprojekt Väänas.
  • Kirsiaia arendusprojekt Väänas.
  • Foto: Pinered
Pineredi partneri ja arendusjuhi Sandor Simsoni sõnul võttis arendaja eesmärgiks kriitiliselt üle vaadata inimeste reaalne ruumivajadus, et leida võimalusi uute kodude taskukohasemaks muutmiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele