Vastavalt Tallinna linna heakorra eeskirjale maaomanik on kohustatud korraldama sõidutee ja tema kinnisasja vahel asuva kõnnitee puhastuse, teatab linn.
“Pidevalt tegeleme ettevalmistusega eelseisvaks talveks, kuid lisaks linnale on suur vastutus ka kinnistuomanikel. Nii nagu eelmisel talvel olime lähedal viimase kolmekümne aasta lumerekordile, võib ka ees oodata lumerohke ja muutlike ilmastikuoludega talv. Enne talve algust tuletame korteriühistutele ja eramajade omanikele meelde, et kõik Tallinna kinnistuomanikud peavad hoidma korras kinnistuga külgnevaid kõnniteid, et jalakäijatel oleks seal ohutu liikuda,” sõnab Tallinna abilinnapea Vladimir Svet.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ülemiste City unikaalne asukoht, kus piltlikult öeldes kohtub Eesti Euroopaga ja vastupidi, on muutnud piirkonna nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõtete tõmbekeskuseks. Lähiaastate ambitsioonikad arenguplaanid suurendavad linnaku mõju ja tähtsust mitte ainult majanduses, vaid üha enam ka kohalike elanike ja väliskülaliste jaoks. Samuti algas äsja esindusliku Eesti botaaniku ja ökoloogi Viktor Masingu järgi nime saanud ärihoone ehitus.