• 02.10.23, 10:04

Nordecon sai riigilt pea 10-miljonilise tellimusampsu

Koos käibemaksuga 9,7 miljoni euro väärtuses sõlmitud lepingu alusel Nordecon projekteerib ja ehitab Riigi kaitseinvesteeringute keskusele (RKIK) Ida-Virumaale laokompleksi. Lisaks laokompleksile ehitatakse projekti käigus välja ka vajalik taristu. Aega on sügiseni 2024.
Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller märgib, et riik on tellijana selgelt motiveeritud ja nõudlik, ettevõte loodab ka oma tööga olla tellija ootuste tasemel.
  • Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller märgib, et riik on tellijana selgelt motiveeritud ja nõudlik, ettevõte loodab ka oma tööga olla tellija ootuste tasemel.
  • Foto: Liis Treimann
RKIK sõlmis projekteerimis- ja ehituslepingu aktsiaseltsiga Nordecon, et ehitada Ida-Virumaale laokompleks. Lepingu maksumus koos käibemaksuga on ligikaudu 9,7 miljonit eurot. Eelmisel nädalal sõlmis Nordecon koos käibemaksuga 4,9 miljoni euro väärtuses lepingu, mille alusel ettevõte projekteerib ja ehitab RKIK-le kaitseväe Ämari linnaku ladustusala kevadeks 2025.

Seotud lood

Uudised
  • 07.08.23, 16:28
Müller: ma ei näe, et ehitushind langeks, oleme kõige süngemast punktist läbi
Ennustan lähiaastatel ehitushinna kasvu läbi selle, et nõudlus võib hüppeliselt kasvada ja väga kiiresti, osutas Nordeconi juht Gerd Müller Ukraina sõjajärgse paisuva ehitunõudluse mõjule Eesti arendus- ja ehitusturule Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Eften Capitali tegevjuht Kristjan Tamla.
Uudised
  • 11.06.25, 11:55
Büroopindade alternatiivkasutus toob rea küsimusi
Everaus Kinnisvara juht Janar Muttik.
Uudised
  • 11.06.25, 12:30
Muttik: teeme allahindlust, et jõuda panga rahani
Rotermanni ja Artiuse ärijuht Julius Stokas (Foto: US Real Estate).
Uudised
  • 11.06.25, 10:18
US Real Estate teeb Foorumist Artiuse. Vaata galeriid!
Hanno Grossschmidti ja Tomomi Hayashi projekteeritud hoone fassaad saab lihvi. Ostutänava siserhitekt on Marit Ilison.
AS Liven nõukogu esimees Andres Aavik valiti erialaliidu esimeheks.
Uudised
  • 11.06.25, 10:06
Kinnisvarafirmade Liit sai uue juhatuse
Rahalugemise krõbin muutus valjemaks.
TOP
  • 13.06.25, 05:30
Kinnisvarahalduse ja korrashoiu palgamaksjad said pigeritta
Esikolmikus saadud töötasu käib teistest kaarega üle. Ent Ka üldiselt on töötasud väärikad. Vaata - millist palka küll kellegi juures maksti!
Lisaks meenutuseks: Arteri kvartali valis Eesti Kinnisvarafirmade Liit konkursi Kinnisvarategu 2024 laureaadiks (Foto: Kapitel).
Uudised
  • 11.06.25, 10:27
Arteri kvartal sai Baltikumi parimaks
See arendus pretendeerib 5-minuti linna tiitlile
Arco Vara kinnisvaraanalüütik Mihkel Eliste.
Uudised
  • 12.06.25, 06:00
Eestlaste riskiisu kinnisvaraga seotud investeeringute järgi näib olevat lõputu
Kas aktiivsele avalikule raha kaasamisele järgneb aktiivne kinnisvaraturg?
Koplipere ärilaod valmivad septembris 2025. Foto: Millerhawk
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele