Äripinna õige valik võib mängida olulist rolli ettevõtte edus ja kasvus, arvestada tasub konkreetse valdkonna ja linna eripärasid, kirjutab Silikaat AS-i tegevjuht Priit Poks.
Merko Ehituse aastane müügitulu kasvas 2022. aastaga võrreldes 13%, kokku teeniti 466 miljonit eurot. Nordeconi müügitulu vähenes aastaga 14% ja oli 278,4 miljonit eurot.
Tallinna külje alla kerkiv Järvekella elamurajoon on näide, kuidas konstruktiivne koostöö ja tänapäevane tehnoloogia muudavad ehitusprotsessi tõhusamaks, keskkonnasõbralikumaks ja kvaliteetsemaks. Seitsmest A-energiaklassi ridaelamust koosnev arendus valmib ehitusettevõtte Rand ja Tuulbergi ning arendaja LAAM Kinnisvara koostöös. Esmakordselt Eestis kasutatakse ehitusel 100% roheelektrit ja hooned valmivad Welementi tehases toodetud puit-elementidest.