• 02.05.24, 16:55

Veho uue esinduse hoonele Tooma äripargis asetati nurgakivi

Kaamos Kinnisvara ASi ja Mercedes-Benz müügi- ja teenindusettevõte Veho ASi koostöös asetati Tooma äripargis rajatava uue kommertssõidukite esinduse hoonele nurgakivi ning ehitusplatsil peeti ka sarikapidu. Ehitus algas jaanuaris ja hoone valmib 2024. aasta lõpuks.
Veho uue esinduse ehitus Lasnamäel.
  • Veho uue esinduse ehitus Lasnamäel.
  • Foto: Gerli Tooming
Tallinnas Lasnamäe linnaosas arendatavas Tooma äripargis valmib aasta lõpus Mercedes-Benzi müügi- ja teenindusettevõtte Veho uus energiasõltumatu ja keskkonnasäästlik kommertssõidukite esindus, mis rajatakse koostöös arendajaga Kaamos Kinnisvara ning kuhu koondub Veho Mercedes-Benzi veokite, busside ja kaubikute müük ja hooldus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele