Coop avas Valgas 700ruuduse müügipinnaga kaupluse

Coop avas juba seitsmenda uue kaupluse sel aastal. Valga kauplusele on paigaldatud päikesepaneelid ning pood on energiasäästlik tänu LED-valgustusele ja energiaefektiivsetele külmutusseadmetele.
Uue kaupluse puhul saadi inspiratsiooni Saaremaast ja Hiiumaast (Foto: Coop Eesti).
  • Uue kaupluse puhul saadi inspiratsiooni Saaremaast ja Hiiumaast (Foto: Coop Eesti).
Coop avas täna Valgas uue Konsumi, mis on tarbijaühistute jaoks tänavu arvult juba seitsmes. 700-ruutmeetrise müügipinnaga kauplus asub Pika ja Kungla tänava ristmikul, samal ajal suletakse samal ristmikul olnud Selvehall ning Uue tänava Sõpruse kauplus.

Seotud lood

Uudised
  • 17.06.24, 15:01
Coop avas Häädemeestel piirkonna suurima kaupluse
Kilingi-Nõmme Majandusühistu avas täna Häädemeeste alevikus endise kaupluse asukohal täiesti uue ja kaasaegse Coopi kaupluse, kus on varasemaga võrreldes ligi kaks korda suurem sortiment.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 09:58
AI ei muuda kinnisvarasektorit futuristlike robotitega, vaid paneb hooned enda ajalugu mäletama
Kinnisvarasektoris ei kulutata täna kõige rohkem aega ehitusplatsil või koosolekutel, vaid info otsimisele. Sama hoone kohta võib eksisteerida korraga mitu erinevat “tõde”, millest üks asub Excelis, teine PDF-is, kolmas haldustarkvaras ja neljas kellegi peas. Kui kellelgi on nüüd ja kohe vaja teada, millal mingil hoonel katus vahetati, kui suur on tegelik üüritav pind või kas ventilatsioonisüsteemil on kehtiv hooldusleping, võib vastuse leidmine võtta tunde või isegi päevi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele