Tallinna korterituru elavnemist veab järelturg, müüja tunneb end järjest enam otsustajana. Turutasakaalu muutumine toob paratamatult kaasa ka hinnatõusu, nendib aasta 2025 kohta käivas kommentaaris Kinnisvarauudistele Metro Capitali tegevjuht Ain Kivisaar.
Metro Capitali tegevjuht Ain Kivisaar.
  • Metro Capitali tegevjuht Ain Kivisaar.
  • Foto: Raul Mee
Eluasemeturul on kevad, pea olematu talv vaid süvendab ostumeeleolu - seda muidugi lisaks muudele turgu ergutavatele asjaoludele. “Tänane Euroopa majanduse suhteliselt kehv seis annab alust arvata, et euribori langetamine tuleb kiirem kui varasemalt on arvatud ehk siis juba järgmisel suvel võib euribor maanduda kuskile 1,9% kanti, kirjutas üle-eelmise nädala reedel Bigbank peaökonomist Raul Eamets. Turg näikse aktiveeruvat teerullina, mis rullib isegi eesolevad maksutõusud maha - müüjad keeravad aiva rahulolevamalt vuntsi. Võiks kaaluda kõikide uusarenduste kodude ostmist juba täna, kui selleks on võimalus, märkis eelmise nädala reedel Invego juht Kristjan-Thor Vähi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele