• 10.04.25, 12:42

Tallinna üüriturul valitseb hinnatõusu ootus

Madal üüritootlus vähendab üürileandjate motivatsiooni vähetasuva üüriäriga tegeleda - nii on üürileandjatel tugev tahe üürihindu ülespoole suruda, kirjutab kinnisvaraportaali KV.EE juhataja Tarvo Teslon.
Tallinna üüriturul valitseb hinnatõusu ootus
  • Foto: Andras Kralla

Seotud lood

Börsiuudised
  • 23.01.25, 12:19
Majutajad igatsevad upitada hindu, ent turg arvab teisiti
Kliendid on hinnatundlikud, turul käib võitlus ja kommunaalmaksed on kõrged. Lühiajalise kinnisvaraüürimisega sissetulekut teenivad investorid nõustuvad üksmeelselt, et Airbnb puhul on tegemist palju keerulisema valdkonnaga, kui algul paistab.
Arvamused
  • 17.02.25, 10:19
Tallinnas on remontivajav paneelmaja korter kuumalt nõutud
Investor, hoia silmad lahti - eluasemeturg kuumeneb. Varsti saab üüri tõsta.
Uusarenduste turuosa aktiviseerumist võib oodata pigem aasta keskpaigast, kirjutab kinnisvarafirma Restate analüütik Julia Linde.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele