• 21.01.26, 11:57

Ehitushinnad kasvasid eelmisel aastal 1,5%

Ehitustegevuse maksumus muutus eelmisel aastal keskmiselt 1,5%. Ehitushinnaindeksi kasvu mõjutasid kõik komponendid, enim aga materjalide hinnatõus.
Ehitushinnad kasvasid eelmisel aastal 1,5%
  • Foto: Liis Treimann
Statistikaameti juhtivanalüütik Ülo Paulus ütles, et materjalid surusid ehitushindu ülespoole nii aasta keskmisena kui neljandas kvartalis. “Kui ehitushinnaindeks tõusis 2025. aastal 1,5%, siis sealhulgas kallines tööjõud 1,7%, masinate kasutamine 1,9% ja materjalide hinnad tõusid 1,1%,“ tõi Paulus välja.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele