Ülemiste linnaku arendaja nõuab töötukassalt 4 miljoni hüvitamist. “Me ei pea nõuet põhjendatuks”
Ülemiste linnakut arendava Mainor Ülemiste tütarfirma esitas töötukassa vastu hagi, sest riigiasutus taganes eellepingust ega sõlminud uue peakontori kümneaastast üürilepingut.
Töötukassa juht Gert Tiivas ettevõtte nõuet põhjendatuks ei pea. Ülemiste City juhi Sten Pärnitsa sõnul hakkas riigiasutus oma lepingulisi kohustusi eirama pärast uue juhatuse saamist.
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.