• 22.01.24, 06:36

Kinnisvarainvestoril jäi selja taha käänuline aasta: kulud laes, üürid all

Üüriinvestorile polnud 2023. aasta just mee­lakkumine – euribor sõi tootluse, kinnis­vara­hinnad liikusid parimal juhul külgsuunas ja vähemalt pealinna üüriturul ületab pakkumine juba mõnda aega tublisti nõudlust.
Paarikümne korteri suuruse portfelliga üüriinvestor Karolina Sikk Lastekodu tänava uue kortermaja üürikorteris. Viimati ostetud korteritega on ta osaliselt üle läinud lühiajalisele üürimisele.
  • Paarikümne korteri suuruse portfelliga üüriinvestor Karolina Sikk Lastekodu tänava uue kortermaja üürikorteris. Viimati ostetud korteritega on ta osaliselt üle läinud lühiajalisele üürimisele.
  • Foto: Andras Kralla
Loe lisaks
Karolina Sikk Lastekodu tänava uue kortermaja üürikorteris.
  • 13.06.23, 06:00
Kinnisvarainvestor: langusaeg on möödas, ikkagi tasub osta

Seotud lood

Uudised
  • 28.12.23, 10:35
2023. aasta eluasemeturu ülevaade: ostjate oodatud suur hinnasula jäi tulemata
Eluaseme ostmine laenuga on muutunud tänavu euribori tõusu tõttu üha enamatele peredele üle jõu käivaks. Uusarenduste müük on saanud tugeva tagasilöögi, kuid nõudluse vähenemine pole kinnisvara hindu märkimisväärselt langetanud.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele