Kuna Morgan Stanley ja Merrill Lynchi analüütikud tõstsid maailma suurima mobiiltelefonitootja aktsiasoovitusi, kerkis aktsia Helsingis 3,8 protsenti, 7,46 eurole.
"Meie vaatlus kinnitab, et mobiilsideoperaatorid võtavad uut N8 nutitelefoni sisse kardetust väiksema allahindlusega," lausus Morgan Stanley analüütik Patrick Standaert Bloombergile. Aktsiale antud varasem müügisoovitus asendati ostusoovitusega ja aktsia hinnasiht tõsteti 6,50 eurolt üheksale.
"Tugevad tellimused ja kõrgem keskmine müügihind muudavad selle võimalikuks, et Nokia ilmselt ei valmista võrreldes ootustega pettumust 2010. aasta osas," ütles Bank of America Merrill Lynchi analüütik Andrew Griffin.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?