Riigi Kinnisvara korraldatud rahvusvahelisele hankele Tallinna Muusika- ja Balletikooli hoone ehituse peatöövõtja leidmiseks esitati tähtajaks 5 pakkumust. Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna Muusika- ja Balletikooli tuuakse kokku Tallinna Muusikakeskkooli, Tallinna Balletikooli ja Tallinna Georg Otsa nimelise Muusikakooli õpilased.
Pärnu mnt 59 rajatav kool alustab tegevust 2022. aasta 1. septembril.Järgmiseks alustab Riigi Kinnisvara pakkumuste kontrollimist, pakkujate kvalifitseerimist ning muude hankeprotseduuride läbiviimist. Leping sõlmitakse hanke võitjaga peale nimetatud tegevusi.
Koolihoonesse planeeritakse umbes 700 õppekohta. Uue hoone suletud netopindala on 23 860 m², tegemist on A-energiaklassi hoonega. Uus Tallinna Muusika- ja Balletikooli hoone saab maailmatasemel õppe-, harjutus- ja esinemistingimused. Lisaks klassi- ja harjutusruumidele hakkab seal olema saalide kompleks, õpilaskodu, stuudio, ujula ja terrassidega sisehoov.
Tallinna Muusika- ja Balletikooli hoone autorid on Atelier Thomas Pucher (Austria) ning 3+1 arhitektid ja T43 (sisearhitektid, Eesti). Insenerosade projekteerimise peatöövõtjaks on Novarc Group AS. Hoone eskiiside galerii leiad allpool asuvast artiklist.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Riigi Kinnisvara otsib rahvusvahelise hankega Tallinna Muusika- ja Balletikooli hoone ehituse peatöövõtjat. Uues koolihoones hakkavad ühe katuse all õppima Tallinna Muusikakeskkooli, Tallinna Balletikooli ja Tallinna Georg Otsa nimelise Muusikakooli õpilased.
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse
tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?