Eestis loodud turvaliste üürilepingute sõlmimise platvorm Rendin jõudis Euroopa parimaid idufirmasid välja elgitaval võistlusel The Europas 2021 finaali.
Rendini meeskond.
  • Rendini meeskond.
Kui võistluse esimeses voorus võis oma hääle lemmikettevõtte poolt anda igaüks, siis finalistid selgitati välja ekspertidest koosneva žürii põhjal. “Ka publikuvoorus saime sadu hääli, mille eest oleme igale hääletajale väga tänulikud,” sõnas Rendini tegevjuht ja asutaja Alain Aun ettevõtte pressiteates. “Tore on aga näha ka seda, et lisaks tavakasutajatele oleme suutnud oma idee kasulikkuses veenda ka professionaalset žüriid,” lisas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele