• 27.08.21, 10:22

Rakvere äripindadel paneb üürihinna paika rentnik

Rakvere linnas valitseb büroopindade üleküllus ning võrreldes mõne aasta taguse ajaga on ruutmeetri hind tunduvalt langenud. Samal ajal on suhteliselt raske leida kaasaegset kontorit, vahendavad Lääne-Virumaa uudised.
Rakvere kesklinnas võib üürida kontoripinna soodsalt. Kunagi olulisemate kaubanduskeskuste sekka kuulunud Tsentrum seisab sellest hoolimata pooltühjalt.
  • Rakvere kesklinnas võib üürida kontoripinna soodsalt. Kunagi olulisemate kaubanduskeskuste sekka kuulunud Tsentrum seisab sellest hoolimata pooltühjalt.
  • Foto: Kristjan Ojang
Viimaste aastatega on Rakvere äripindade üürihinnad langenud, tõdeb Uus Maa Kinnisvarabüroo Virumaa juhtiv konsultant Margus Punane. "Kui veel kolm-neli aastat tagasi küsiti kesklinna äripindadel ruutmeetri eest 10-12 eurot, mõni pani sellele veel käibemaksugi otsa, siis tänaseks on hinnatase kukkunud 7-8 euro peale," tõdes ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele