Kinnisvara korrashoiu raportist selguvad muuhulgas ettevõtted, kellel käesoleva aasta kolmandas kvartalis töötajate arv kasvas, ent ka kellel töötajate arv kahanes. Muutusi on kolmekohalisest plussist kuni kolmekohalise miinuseni.

- Tallinn. Kitseküla asum.
- Foto: Erik
Kinnisvara korrashoiu sektoris oli kolmandas kvartalis töötajaid 11 183 ja nende arv kasvas, võrreldes teise kvartaliga, 1,7% ja eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 2,5%. Näiteks tänavu teises kvartalis töötajate arv hoopis vähenes 0,3%, võrreldes esimese kvaratliga. Sarnases kvrataalses võrdluses selle aasta esimeses kvartalis töötajate arv kasvas 0,1%. Teises kvartalis ületas töötajate arv aasta varasemat 3,6% ja esimeses kvartalis 4,7%.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kinnisvara korrashoiu raportist selguvad muuhulgas parimad palgamaksjad. Kes neist oli parim ja kes kellele järgneb, kellel töötasu tõusis ja kellel see langes ning siis veel töötajate arv – ka siin on muutusi. See kõik on justkui vaid statistika, ent tegelikult põnevust ju jagub.
Kinnisvara korrashoiu raportist selguvad muuhulgas parimad käibetegijad käesoleva aasta kolmandas kvartalis. Kellel neist oli see suurim ja kes kellele järgneb, millised on aastases võrdluses kasvamised ja kahanemised - vaata järele.
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.