Rootsi ja Soome kinnisvara valdkonna kriis on pannud Eesti tööstused ootele, siinne niigi kiduv ehitussektor vindub, Skandinaavia investorid hoiavad eemale. Kuid just praegu avanevad ehitussektorile uued perspektiivid - ilmuta vaid paindlikkust ja mõtteerksust.
: Luminor peaökonomist Lenno Uusküla, Luminor pank, pangandus :EESTI: 14SEP22Pildil on Luminor peaökonomist Lenno Uusküla, Luminor pank, pangandus.  lt:Foto: Liis Treimann
  • : Luminor peaökonomist Lenno Uusküla, Luminor pank, pangandus :EESTI: 14SEP22Pildil on Luminor peaökonomist Lenno Uusküla, Luminor pank, pangandus. lt:Foto: Liis Treimann
  • Foto: Liis Treimann
Luminori peaökonomist Lenno Uusküla vastustes neljale küsimusele lahkab olukorda kinnisvara ja ehituse turul ning näitab, mis ootab ees.

Seotud lood

Uudised
  • 08.09.23, 17:03
Riigi Kinnisvara pani pea 5-miljonilisele Jüri päästekomandole nurgakivi
Täna paigaldati Jüri uue päästekomando nurgakivi. Lisaks komandohoonele ehitatakse kinnistule päästjate tarvis treeningtorn ja abihoone. Hoone projekteerisid Kuubik Projekt OÜ ning arhitektibürood Anu Kulbach ja InRoom OÜ. Ehitab Fund Ehitus OÜ ja omanikujärelevalvet teostab Tallinna Linnaehituse AS.
Uudised
  • 04.09.23, 06:03
Ojala: uusi arendusprojekte alustatakse lähiajal vähe
Uute arendusprojektide väljakutse on jätkuvalt kõrge ehitusmaksumus, kallis laenuraha ning vähene nõudlus. Samas on tõenäoline, et ehitusvaldkonna aktiivsus langeb juhul, kui riik ei alusta ega jätka oma suuremahuliste projektidega.
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele