Kinnisvaraturu tegelikkus saabub statistikasse viitega, mistõttu võib reaalsus jõuda lähikuudel numbritesse, samas liialt positiivseid muutusi ei tasu oodata ka alanud aastalt.
Luminori eraisikute panganduse juht Tanel Rebane nendib, et üüriuiinvestori jaoks ei ole praegu parimad ajad (Foto: Luiminor).
  • Luminori eraisikute panganduse juht Tanel Rebane nendib, et üüriuiinvestori jaoks ei ole praegu parimad ajad (Foto: Luiminor).
Luminori eraisikute panganduse juhi Rebase sõnul tõi 2023. aasta rohkelt väljakutseid nii kinnisvara ostjatele, müüjatele kui ka arendajatele. „Turgu on oodatust rohkem mõjutanud kõrged intressid, mis tõusid arvatust kiiremini ning on jäänud püsima. Kuna laenud on seetõttu märkimisväärselt kallinenud, muutus laen paljudele kättesaamatumaks,“ tõdes Rebane.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Analüüsid
  • 05.06.26, 06:30
Nuta või naera - uue korteri ostja muutub järjest vanemaks. Miks küll? Olukorra anatoomia ja 7 tegurit
Eduvõtmed on olemas, haara kinni! Lisaks: millised pealinna arendajad müüsid mais kõige enam uusi kortereid?
2
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
3
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
4
Uudised
  • 18.06.26, 07:15
Üürituru ekspert näitab millises pealinna piirkonnas millist üüri küsida
5
Uudised
  • 12.06.26, 09:33
Balti Vara ja Tatoli omanikud ehitavad Tartu ringristmiku äärde uue ärikompleksi
“Hetkel tegeleme detailplaneeringu muutmise protsessiga”
6
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele