Eesti elamispindade üsna reguleerimata üüriturg üldiselt toimib, ent võimalused seal toimetada on erinevatel investoritel erinevad. Lumi Capitali juhtivpartner Martin Rekor annab soovituse, kuhu investeerida.
Turg on rahunenud, aga hinnakäär on ikka sees, nendib Lumi Capitali juhtivpartner Martin Rekor suurinvestorite ja arendajate hinnanägemuste kohta.
  • Turg on rahunenud, aga hinnakäär on ikka sees, nendib Lumi Capitali juhtivpartner Martin Rekor suurinvestorite ja arendajate hinnanägemuste kohta.
  • Foto: Liis Treimann
Rekor, vastates kolmele küsimusele, kommenteerib olukorda üüriturul.

Seotud lood

Uudised
  • 20.03.24, 16:37
Rebane: järelikult peab üürikinnisvara hind tõusma
Luminor Baltikumi eraisikute panganduse juht Tanel Rebane ütleb, et üürikinnisvara investorid praegu soetamas ei ole.
Uudised
  • 11.03.24, 05:45
Üürihinnad tulevad alla
Müügiturul on pakkumiste arv suurenenud – kes on mõelnud oma teise kodu müügist, kes kogu siinse kinnisvara müügist, kinnitab Kinnisvarauudised.ee-le Uus Maa juhatuse liige ja analüütik Igor Habal.
Uudised
  • 22.03.24, 12:09
Habal: tingimused turuaktiivsuse kasvuks on olemas
Uus Maa juhatuse liikme Igor Habali sõnul hakkavad aprillist kehtima uued Eesti Panga nõuded, kuidas peab kommertspank arvutama maksimaalset uute taotlejate laenuvõimekust, mis paljude jaoks tähendab võimalust senisest rohkem kodulaenu saada.
Uudised
  • 12.03.24, 06:45
Unusta hinnalangus ja välisvara, eluasemeturg juba taastub
Üüriturul suuri hinnalangusi ei tule. Kui on vaba kapitali, siis tasub turul silma peal hoida, soovitab kommentaaris Kinnisvarauudised.ee-le Everaus Kinnisvara asutaja ja tegevjuht Janar Muttik.
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Hetkel kuum

Megadiili võrmefiguur EfTEN Capitali juht Viljar Arakas tunneb rõõmu.
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
Fotol on Tõnu Toompark ja Karin Vinkel võtsid teemad osadeks hoo ning lustiga.
Uudised
  • 06.08.26, 14:06
Eksperdid: kinnisvarainvesteering ja flippimine pakuvad võimalusi, aga ära armu sellesse
Antud piirkonnas arhitektuurselt ja linnaruumiliselt probleemne Solarise Keskus püstitati 2009. aastal Estonia teatri ja Eesti Panga ning Teatri väljaku lähistele. Värske juht püüab seda keskust päästa. Kas see õnnestub, näitab aeg.
Saated
  • 10.08.26, 06:15
Kroonilises kahjumis Solarise värske juht: “Keskuse väärtus on tegelikult suurem, kui praegu paistab”
Kahjumis tammuval ettevõttel on kaelas kümnete miljonite eest laenukohustisi
City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov osutab turukurioosumile.
Uudised
  • 06.08.26, 06:15
Üürileandjad küsivad Tallinnas ja Tartus eriti krõbedat hinda
Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm vaatab tulevikku optimismiga.
Uudised
  • 10.08.26, 10:44
Tallinna suurima linnaosa arendaja kaotas raskelt kasumit, ent ambitsioon kannustab
Möödunud aasta võrdlusbaasi mõjutas maadiil
Hooned kerkivad. Hoonete projekti arhitektuurse lahenduse on loonud ARS Projekt.
Uudised
  • 10.08.26, 11:13
Leedu investorid panid Endoveri võlakirjadele käpa peale
Vaata galeriist, kuidas arendus välja hakkab nägema
Remicon OÜ juhatuse liige Alex Roost on riiklikult tunnustatud kinnisvara korrashoiu ekspert ning kutseline kinnisvarahaldus- ja hooldusjuht (tase 6).
Uudised
  • 07.08.26, 08:00
Korteriühistute valus dilemma: kokkuhoid või kulude edasilükkamine?
Millest koosneb hoone pikaajaline remondikava? Mida tuleb laenu võtmisel võrrelda? Mida märkab kogenud haldur? Millest koosneb tark kokkuhoid?
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele