• 16.05.23, 13:54

Raid: üüritootluse närib väikseks kõrge euribor

Hindade tõus ei ole välistatud. Kinnisvarabuumide omapära on see, et need tasandavad erinevate varade hinnad liiga sarnaseks, kirjutab Raid & Ko OÜ juhatuse liige Andree Raid.
Andree Raid.
  • Andree Raid.
  • Foto: Erakogu
Lähitulevikus ei näe me liiga suuri ega kiireid muutusi, mis puudutaksid elamispindade ostu-müügitehingute arvu või hindu. See on hea, sest turg vajabki kiire ralli asemel mõistlikuma tempo ja parema ettenähtavusega suundumusi.

Seotud lood

Uudised
  • 16.05.23, 07:03
Elukondliku uusarenduse ostjaturg muundub üürituruks
Elukondlike uusarenduste müük paistab olevat mõõnast ülesaamas: arendajad kinnitavad, et ostja on kuningas, kaupa on valida ja hinnatõusugi veel ei paista. Ent komistuskivideks on jonnakalt ikka üleskeriv euribor, allumatu inflatsioon ja maksutõus.
Uudised
  • 08.05.23, 07:18
Arendaja: I kvartal tõi uusarenduste korterite turu taastumise
Kui seni eelmise aasta kevadest oli korteriturg languses, siis nüüd esimeses kvartalis paistavad taastumise märgid, ütles Merko Ehituse juht Andres Trink.
Saated
  • 12.05.23, 14:12
Laud: meie ei ole hindu kivisse raiunud
Endover plaanib ka nüüd kindlasti uute projektidega alustada, turuaktiivsus on taastumas ja optimistlik alatoon hakkab peale tulema, sõnas rahulolevalt ettevõtte tegevjuht Robert Laud.
Uudised
  • 15.05.23, 09:33
Arendaja: ei tasu muretseda, et töö otsa saab - sahtlites ehitusmahtu jagub
Arendajad ei julge ootele jäänud projekte uuendama hakata, sest kardavad, et siis jääb asi linnas jälle venima ja projekti ei saagi tösse panna. Nad hoiatavad, et Tallinnas venib uute hoonete planeerimine juba nii aeglaselt, et see hakkab ehitusmahtu piirama.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele