Vaata, millel tasub aktsiaturul silma peal hoida. Miks läheb sel aastal ehitajatel hästi?
Tallinna börsil tuleb tegus nädal, kus suur tähelepanu läheb Merko Ehituse tulemustele, ütles Äripäeva börsitoimetuse liige Merian Tiirats. Põnevust pakuvad ka väärismetallid - mis võiks tulla edasi?
Võlakirjade ja aktsiate tootlus tajub taas külma tõmbetuult. Aastaalgus paistab sisaldavat ajamomenti, kus aiva odavneda ähvardav raha tasub peita käegakatsutavatesse varadesse.
Kui sul on täis majad ja renti makstakse, siis sa enam-vähem tead, mis sa saad, märkis LHV Grupi kaasasutaja ja pensionifondide juht Andres Viisemann, kes on jätkuvalt ka kullausku.
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.