Haapsalus tegutsev ettevõtja Arne Veske
(52) tuntumateks ettevõtmisteks on Entre kaubamärgi all Eesti erinevates
linnades tegutsev koduelektroonika poekett ja maakonnaleht Lääne Elu. Tema
edukaimaks ettevõtteks oli aga möödunud aastal karmi intressiga väikelaene
väljastav Koduliising.
Liisingfirma käivitamisel aitas Vesket teine Haapsalu ettevõtja Koit Uus, kes talle esimesed miljonid usaldas. Tänaseks on sellest ettevõtmisest paisunud aga korralik rahamasin, mis laenab Swedbankilt ja ka Koit Uusi firmalt aastaks raha ning mille 15 töötajat otsivad tuhandeid kliente, kes on nõus selle raha kõrgema intressiga edasi laenama.
Veske vara väärtuseks on Äripäeva hinnangul 211 miljonit krooni ja Äripäeva Rikaste TOP 500 on ta 134. kohal. Lisaks nimetatud ettevõtmistele on Veskel ka mitmeid väiksemaid firmasid, mis tegelevad peamiselt kinnisvaraäriga.
Äripäevas ilmub artiklite sari Eesti edukamatest jõukamatest ettevõtjatest. Eile tutvustasime Rootsis sündinud Peter Hunti ja talle kuuluvat tekstiilitootjat Wendre. Artiklite autoriteks on Äripäeva rikaste TOP 500 koostajad Aivar Hundimägi ja Raivo Sormunen, kes igas Äripäevas ilmuvas rubriigis "Rikaste TOP" kirjutavad, mis jäi edetabelit koostades neile silma edukate ettevõtjate tegemisi uurides.Need, kes ei ole Äripäeva tellijad, saavad uue rubriigi "Rikaste TOP" lugemiseks osta päevapileti
SIIT!
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.