Üldjuhul ei plaani ettevõtjad personali soodustustes ja hüvedes erilisi muutusi majanduse paranedes teha, selgus Äripäeva infolehe Tööjõuturg septembrikuisest numbrist.
Uuringus osalenud 12 ettevõtjast ei plaani personali soodustustes ja hüvedes erilisi muutusi ükski vastanu. Üldiselt jäetakse kõik samaks, kuid aina rohkem soovitakse korraldada koolitusi, mis ei ole ainult hüveks töötajale, vaid aitavad ka ettevõttel tõsta turuväärtust ning olla konkurentsivõimeline.
Kõik ettevõtted soovivad oma olemasolevate töötajate oskusi ja omadusi parandada võimalikult palju, et tööturul end tasemel hoida. Koolituste sagedus
on üsna hea igas firmas.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Enamasti tehakse erialaseid täiendusi, kuid vajalikud on ka psühholoogia, suhtlemise, aga ka seaduse ja ohutusega seonduvad koolitused. Kindlasti on heaks motivaatoriks ka suurem palk, mida majanduse paranemine võib kaasa tuua.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.