15. veebruar 2011

Külm ilm mõjutab Jaotusvõrgu tööd 

Lükkame edasi plaaniliste hooldus- ja remonttööde teostamise, kui piirkonna temperatuur langeb alla -20 kraadi, märkis Jaotusvõrgu juhtimiskeskuse juhataja Taivo Tõnne.

Tõnne nentis, et külm ilm mõjutab mõnevõrra Jaotusvõrgu tööd. "Lükkame edasi plaaniliste hooldus- ja remonttööde teostamise, kui piirkonna temperatuur langeb alla -20 kraadi. Igas piirkonnas teeme otsuse vastavalt temperatuurile," lisas ta.

Tõnne selgitas, et tööd jäetakse ära, sest osa elektritarbijatest kütavad majapidamisi elektriga, mistõttu tooks elektrivarustuse katkemine neile kaasa palju ebamugavust, samuti pole välistatud torude lõhki külmumine.

"Kliente, kes on andnud oma kontaktideks temaga ühenduse võtmiseks mobiili numbri või e-maili aadressi, teavitame ka tööde edasilükkumisest. Kõik edasi lükatud tööd planeerime uuesti ning uutest tööde teostamiste aegadest informeerime kliente ka ette," rääkis ta.

"Elektririkete likvideerimist külm ilm ei mõjuta. Elektrikatkestuste korral tuleb meil tarbijatele vool taastada esimesel võimalusel. Rikkeid likvideerime täpselt niipalju kui neid tekib - külm ilm rikete likvideerimist ei takista," sõnas Tõnne.

"Küll aga on ära jäänud plaanilisi hooldustöid - kokku on tänase ja eilse jooksul ära jäänud 30 plaanilist tööd, mis oleks kaasa toonud klientidele elektrikatkestuse. Tööd lükkame edasi ja teostame esimesel võimalusel. Teavitame uutest aegadest ka kliente aegsasti ette," märkis Tõnne.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474