KredExi eluaseme ja energiatõhususe divisjoni juhi Mirja Adleri kinnitusel kasvas möödunud aastal korterelamute huvi rekonstrueerimistoetuse vastu märkimisväärselt.
"Rõõmustav on, et üle 60% KredExile esitatud taotlustest esitati 25% või 35% toetuse saamiseks – see näitab, et korterelamud võtavad järjest enam ette maja tervikliku rekonstrueerimise ning see on ka toetuse eesmärk," ütles ta.
KredEx toetas mullu 248 korterelamu rekonstrueerimist 14 miljoni euro ulatuses. Kokku investeerivad 2012. aastal KredExi toetuse saanud korterelamud renoveerimisse ligikaudu 50 miljonit eurot.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.