Ettevõtte tipus võib ennast üksikuna tunda, sest juhatuse esimehele ei kipu keegi kriitikat välja purskama, kirjutab Uus Maa partner ja juht Jaanus Laugus.

- Uus Maa ja juht Jaanus Laugus
- Foto: Eiko Kink
Siiski hindan kõrgelt konstruktiivset tagasisidet ja inimesi, kes meie edukuse nimel kaasa mõtlevad. Pigem kogun enda ümber inimesed, kes käivad mulle julgelt välja oma mõtted, on need siis negatiivsed või positiivsed. Selliste inimestega ettevõtet arendataksegi.
Ajaga on mulle kasvanud paks nahk, seega pole avaliku negatiivse tagasiside saamisega probleemi. Siiski, ise järgin üldises plaanis reeglit, et negatiivne tagasiside nelja silma all ja positiivne avalikult. Lisaks veel isiklik tunnustus.
Mulle meeldib olla oma ettevõtte inimeste murede ja rõõmudega kursis. Pole asja, mida ma ei tahaks kuulda, kui tegemist on ettevõtte töist perekonda puudutava teemaga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Loe pikemalt Äripäeva
arvamusveebist.
Seotud lood
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse
tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?