• 19.01.26, 12:47

Euribor on ka aasta lõpus vahemikus 2,1-2,2%

Suve jooksul saame näha, kas ja kui palju hakkavad mõned maksud jälle Läti poole sõitma või mitte, märgib Bigbanki peaökonomist Raul Eamets.
Bigbanki peaökonomist Raul Eamets.
  • Bigbanki peaökonomist Raul Eamets.
  • Foto: Rene Lutterus

Seotud lood

Uudised
  • 16.01.26, 12:25
Absurdimulli lõhkemine. Ostjate jõuõlg tugevneb, selektsioon arendajate seas selgineb
Intervjuus Kinnisvarauudistele annab Arco Vara tegevjuht Kristina Mustonen karmi pildi arendajate olukorrast. Aina ilmsem on tõsiasi, et paisuvas ülepakkumises eeskätt uute eluasemete hinnatõus kõlab tühja unistusena, isegi kui püüda manada vastupidist.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele