2. dets
Koroonakriis viis sarnaselt teistele sektorile olulise tüki käibest ka kinnisvarahoolduses, ettevõtjad näevad uutes trendides aga võimalust. SOL Baltics juhatuse esimees Rinel Pius, Puhastuseksperdi tegevjuht Siret Raid ja KPMG Baltics audiitor Helen Veetamm rääkisid koroona mõjudest sektori ettevõtetele.
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Arco Vara teatas täna börsile, et tema tütarfirma Kodulahe OÜ on sõlminud ehitus- ja finantseerimislepingud järgmise Kodulahe kvartali elukondliku arendusprojekti teostamiseks.
Novembris müüdi Tallinnas 973 korterit, mis on viis protsenti rohkem kui oktoobris ning kaheksa protsenti enam kui mullu samal ajal.
Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman kirjeldab, millised on levinumad müüdid kinnisvaraturul ja kuidas neist õppust võtta.
2020. aasta on suurendanud ostjate huvi suure krundiga, distantseerumist võimaldavate kinnistute järele – portaali Kinnisvara24.ee statistika näitab, et tänavu ostetud hoonestatud kinnisvaraga maatükkide keskmine pindala on eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 4,4% kasvanud ning suure krundiga kinnistud ostetakse ära kiiremini.
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806