22. okt
Tallinna mõistes olulist ja olulise koha peal olevat objekti ei saa mingi võsasse tehtud elamurajooniga võrrelda, rääkis mullu ülihea tulemuse teinud ja tänavu maineka kinnisvaraauhinna võitnud Ülemiste kaubanduskeskuse juht Guido Pärnits Kinnisvarauudistele antud intervjuus.
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Nii augustis kui ka septembris ületasid EstateGuru kuised laenumahud 10 miljoni euro piiri ja sellega seoses ületas platvorm miljoni investeeringu piiri. Ettevõtte juhi Marek Pärtli sõnul näitab edu EstateGuru kiiret taastumist koroonakriisist.
Patarei Merekindluse sisehoovide, klaaskatuste ning välialade arhitektuurikonkursi võitis Hayashi - Grossschmidt Arhitektuuri (HGA) võistlustöö „Taevakaar“.
Ventilatsiooniprobleemid on mureks paljudes kortermajades, kus akendele tekib öö jooksul kondensvesi ning laenurkades võib kohata õhuringluse puudumisest tekkinud hallitusplekke. Ja mõelge, kuidas selline niiske ja puhastamata õhk mõjub inimeste tervisele? Kuidas nendest probleemidest kõige kiiremini ja arukamalt vabaneda, selgitab kortermajadele erinevaid ventilatsiooniteenuseid pakkuva Aero Grupp OÜ tegevjuht Tõnis Lipp.
Eramaja köögi planeerimine võiks alata võimalikult varakult. On juhtunud, et mõni köögilahendus on valminud enne maja üldplaani. Kindlasti on arukas projekteerimist alustada faasis, kui kommunikatsioonid veel paigas ei ole.
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806