26. nov
„Kümme aastat tagasi pea nullist alustades tundus miljonieurone käibeeesmärk ärikinnisvara segmendis teenuspõhiselt tegutsedes suure unistusena. Täna on see reaalsus,“ ütles kinnisvarabüroode TOPi tippu tõusnud Colliers International Advisorsi juht Avo Rõõmussaar.
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Algajale investorile on kinnisvara üüriäris käe valgeks saamiseks garaaži, panipaiga või parkimiskohta investeerimine madala sisenemistasemega investeering, kuid nagu ka korteriturul on piirkonniti tootlus väga erinev.
Astri Grupi poolt asutatud energiaettevõte Roheline Astri OÜ investeerib 2020. aastal oma keskuste ja turgude katustele rajatavatesse päikeseelektrijaamadesse ligikaudu veerand miljonit eurot.
Tartu linnavalitsus kehtestas planeeringu, millega kerkib Ropka tööstuse linnaossa Tartu suurim tootmishoonete kompleks. Kiiresti arenev metallitöötlusettevõte Torm Metall soovib seal oma tootmist laiendada.
Kortermaja elaniku elule ja varale on suurim risk ning oht tulekahju. Varguse korral jääb vara omanik ilma mõnedest esemetest, tulekahju korral hävib kogu korteris olev vara. Lisaks tulekahju tekke koldele kannavad kahju tulekahjustustest ka teised kortermaja elanikud, kirjutab vastutav spetsialist tulekahjusignalisatsiooni valdkonnas Kristjan Kulu.
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806