20. apr
Üleandmise-vastuvõtmise akt on lihtsaim viis pakkuda kõigile osapooltele nii üüri- kui ka ostu-müügitehingutel võimalikult palju kaitset. Kaanon Kinnisvara maakler Annemai Tuvike tegi kõnealuse aktiga seonduvast põhjaliku ülevaate.
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Ehitusfirma Nordecon sõlmis enam kui 10 miljoni euro suuruse lepingu Tiskreoja elurajooni ehitamiseks, selgub börsiteatest.
Saunatootjad tõdevad, et viimase aastaga on saunade nõudlus hüppeliselt kasvanud ja tootmismahud on mõnel juhul pea pool aastat ette täis müüdud, kirjutab Äripäev. Ettevõtjatele teeb olukorra keerulisemaks aga puidu hinna tõus, mida peab nüüd mitu kuud ette ennustama.
Maa-ameti andmetel tehti 2021 I kvartalis Tallinnas 2557 korteritehingut. Üsna tavapäraselt moodustavad korteritehingutest suurema osa väikesed korterid. Nii moodustavad korteritehingud korteritega, kus on kuni 55 ruutmeetrit, tehingute koguarvust 57%. Need võiksid valdavalt olla 1- ja 2-toalised korterid.
Kristiine on Tallinna üks rohelisemaid ja eriilmelisemaid linnaosasid, kust võib leida nii kortereid, era- ja ridamaju kui ka esmaklassilise ärikeskkonna, tänu millele on elanikele kodu lähedal tagatud kõik mugavaks eluks vajalikud teenused.
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806